FC BARCELONA 1:0 REAL VALLADOLID

Ani proti 15. Valladolidu a na vlastním hřišti se Barcelona neuvedla v příliš dobrém světle, ačkoliv nastoupila v dost silné sestavě. Blaugranas vyrobili hromadu individuálních chyb a znovu zahazovali obrovské šance, na čemž měl velký podíl i skvělý brankář Jordi Masip. Jediným štěstím bylo, že hosté si při svých protiútocích počínali ještě hůř a že Sergio Busquets s Gerardem Piquém odvedli chvályhodnou defenzivní práci.

16. února 2019, 20:45 Camp Nou Digi Sport 1

1 : 0

Real Valladolid

11' Ünal
  34' Anuar
Messi (penalta) 43'
Messi 67'
  70' Míchel

Ter Stegen - Roberto, Piqué, Vermaelen, Alba - Vidal, Busquets, Aleňá (76' Rakitič) - Messi, Boateng (60' Suárez), Dembélé (70' Coutinho)

Masip - Fernández, Olivas, Calero - Antonito, Anuar, Míchel, Nacho - Verde (67' Villa) - Unal (77' Plaza), Guardiola

To byla dieta.smiley

16.02.2019, 23:04

Výhra s čistým kontem a pošetřenými hráči, tři dny před násobně důležitějším zápasem. Co víc si přát smiley

16.02.2019, 23:26

Chci se omluvit Milanovi Škodovi,že jsem ho ve čtvrtek nazval páličem (nebo nějak podobně).
Oproti Luisitovi dneska je to ostrostřelec :D
Dneska výborný Masip. Krásně se tam rozchytal.

16.02.2019, 23:35

Snad artur bude rdy na LM

16.02.2019, 23:37

Ano dnes bez zranění a tři body 👍 ale ta spalovna smiley.. Sua potřebuje čistou hlavu, ať si zajde do restaurace na Estrellusmiley

17.02.2019, 00:19

Tohle byla bída celého tymu vydržel sem do 80 a to se me dlouho nestalo

17.02.2019, 07:14
Migueli
Systémový administrátor

Za mě super zápas. Ano, první poločas bída, ale druhý mě hodně bavil. Stačilo proměnit třetinu jasných šancí, skončilo by to tak 4:0 a nikdo by si nestěžoval.

17.02.2019, 08:08
votrc Migueli

Ja urcite ne. Vysel by mi totiz tip 😂

17.02.2019, 10:38

Tiež mám ten pocit, že ten zápas mal dve tváre. Prvý polčas obludnost, druhý už bol vrámci možnosti fajn. Coutinho ako zatiahnuty záložník ukázal, že kľudne môže byt kľúčovou postavou mužstva. Ale čo má najviac tešilo v tom zápase bol Alena. Ten chlapec je ako torpedo v zálohe dôchodcov. Každé prebratie lopty do pohybu, prihrávky co najrýchlejšie dopredu, nebojí sa prieniku a beha hore a dole ako motorová myš. Síce toho veľa po strácal ale nebál sa a hlavne CHCEL! Bola radosť sa pozerať na tohoto odchovanca. Kdezto zo Sergiho Roberta ma už začínajú bolieť oči.

17.02.2019, 10:40