FC BARCELONA 3:0 SD EIBAR

Barcelona proti aktivnímu Eibaru nastoupila docela vlažně, avšak po přestávce zabrala a rychle rozhodla. Mužem zápasu se díky dvěma gólům a asistenci stal Luis Suárez a Lionel Messi si připsal svou jubilejní 400. ligovou branku.

Preview Preview
19' Suárez (A - Coutinho)
53' Messi (A - Suárez)
59' Suárez (A - Roberto)
45' Suárez
70' Piqué
42' Enrich
Sestavy
FC Barcelona Eibar
Ter Stegen - Roberto (83' Semedo), Piqué, Lenglet, Alba - Rakitič, Busquets (66' Vidal), Arthur (71' Dembélé) - Messi, Suárez, Coutinho Riesgo - Peňa, Oliveira, Arbilla, Cote - Diop, Escalante (77' Kike) - Orellana, Jordán, Cucurella (64' De Blasis) - Enrich (83' Cardona)

Zdroje: sport.es

Diskuze ke článku

• JoeCV Člen fanklubu (neaktivní)
    13.01.2019, 20:55

V první řadě gratulace, prostě The GOAT!!! A třetí gól byl luxusní. Vlažný zápas, ale první gól byl nádech tiki-taka.. tři body jsou doma a to se počítá. smileysmileysmiley

• Meshuggah82
    13.01.2019, 23:00

Vtipné byly ty statistiky asi v šedesáté minutě. Zákroky brankářů 1:0 pro Riesga 😂
    První gól byl jako z jiné sezóny. Druhý poločas už byl docela v klidu,i když to řešení těch brejků bylo někdy neuvěřitelné.
    První poločas ale až na ten gól podle mě slušná slabota. Při odchodu do šaten jsem z tribun slyšel i pískot... Tři body super a pěkné góly.