FC BARCELONA 3:0 SD EIBAR

Barcelona proti aktivnímu Eibaru nastoupila docela vlažně, avšak po přestávce zabrala a rychle rozhodla. Mužem zápasu se díky dvěma gólům a asistenci stal Luis Suárez a Lionel Messi si připsal svou jubilejní 400. ligovou branku.

Přehled utkání

13. ledna 2019, 18:30 Camp Nou Digi Sport 1

FC Barcelona

3 : 0 Jesús Manzano

SD Eibar

Suárez (A - Coutinho) 19'
  42' Enrich
Suárez 45'
Messi (A - Suárez) 53'
Suárez (A - Roberto) 59'
Piqué 70'
Sestava

Ter Stegen - Roberto (83' Semedo), Piqué, Lenglet, Alba - Rakitič, Busquets (66' Vidal), Arthur (71' Dembélé) - Messi, Suárez, Coutinho

Sestava

Riesgo - Peňa, Oliveira, Arbilla, Cote - Diop, Escalante (77' Kike) - Orellana, Jordán, Cucurella (64' De Blasis) - Enrich (83' Cardona)

Zdroje: sport.es

Diskuze

V první řadě gratulace, prostě The GOAT!!! A třetí gól byl luxusní. Vlažný zápas, ale první gól byl nádech tiki-taka.. tři body jsou doma a to se počítá. smileysmileysmiley

13.01.2019, 20:55

Vtipné byly ty statistiky asi v šedesáté minutě. Zákroky brankářů 1:0 pro Riesga 😂
První gól byl jako z jiné sezóny. Druhý poločas už byl docela v klidu,i když to řešení těch brejků bylo někdy neuvěřitelné.
První poločas ale až na ten gól podle mě slušná slabota. Při odchodu do šaten jsem z tribun slyšel i pískot... Tři body super a pěkné góly.

13.01.2019, 23:00