FC BARCELONA 3:2pp TOTTENHAM HOTSPUR FC

Barcelona vstoupila do přípravy úspěšně, neboť porazila Tottenham na penalty. Úvodní gól si připsal navrátilec Munir, druhý dal po krásné trefě Arthur a penalty rozhodla čerstvá akvizice Malcom.

Zápas se nesl v duchu dvou velmi odlišných poločasů. V tom prvním nasadil Ernesto Valverde silnější sestavu, která viditelně dominovala a své šance proměnila ve dva góly. Hlavou se trefil Munir, po němž na 2:0 parádně zvyšoval Arthur. U obou branek asistoval Rafinha.

Do druhé půle už šli blaugranas výhradně s hráči z B-týmu, čehož Spurs využili k vyrovnání. Po zmatcích v obraně v 73. minutě nejprve skóroval Son a o chvíli později ho napodobil N'Koudou. Šlo se tak na penalty.

V nich se barcelonští mladíci revanšovali, jelikož všech pět jejich kopů našlo cestu do sítě. Cillessen zastavil pokus Georgioua a vítěznou penaltou se proto může pochlubit Malcom.

Preview Preview
15' Munir (A - Rafinha)
29' Arthur (A - Rafinha)
rozhodující penalta: Malcom