FC BARCELONA 4:1 VILLARREAL CF

Obrana Villarrealu nedokázala trojici MSN uhlídat a ta se tak prosadila čtyřmi góly.

Před začátkem utkání se přímo na trávníku dostalo poděkování Carlesu Navalovi, manažerovi prvního týmu Barcelony, jenž v klubu pracuje už 30 let. A poděkováním pro něj jistě musel být i konečný výsledek. Přes vlažnější začátek se Neymarovi podařilo otevřít skóre ve 21. minutě poté, co se dostal ke sražené střele Messiho. Ve 32. minutě sice srovnal Bakambu, který utekl domácí obraně po pasu Soldada, a samotný Soldado měl později na hlavě další velkou šanci, avšak střelecké příležitosti si vytvořila i Barça. Těsně před přestávkou jednu z nich využil Messi a vrátil tak svému týmu vedení.

Ve druhé půli už byla Barcelona dominantnější, což v 69. minutě Suárez přetavil i v pojišťující branku na 3:1. Na výsledný stav 4:1 upravil Messi z penalty po ruce Jaumeho Costy. Dlužno dodat, že na celé předcházející akci měl velkou zásluhu Neymar, který celé utkání bavil fanoušky technickými finesami.

Přehled utkání

Primera División - 36. kolo 6. května 2017, 18:30 Camp Nou Digi Sport 3

FC Barcelona

4 : 1 José Martínez

Villarreal CF

Roberto 16'
  19' González
Neymar 21'
  35' Bakambu (A - Soldado)