Hráči mají za sebou první týden přípravy

Hráči mají za sebou první týden přípravy Foto: www.fcbarcelona.com

Tým Hansiho Flicka zakončil v neděli dopoledne na hřišti Ciutat Esportiva první týden předsezónní přípravy.

Příprava FC Barcelony na sezónu 2025/26 nabírá na obrátkách. Po sobotním dvojfázovém tréninku se blaugranas vrátili v neděli zpět do práce v tréninkovém centru Ciutat Esportiva Joan Gamper, aby uzavřeli nároční první týden tréninků v rámci příprav na nadcházející sezónu.

Na tréninku chyběli Marc-André ter Stegen, Dani Rodríguez a Ibrahim Diarra. Posledně jmenovaný si přivodil svalové zranění, kvůli kterému vynechá nadcházející předsezónní turné v Japonsku a Jižní Koreji.

Týden s deseti tréninky

Nedělní trénink byl pro hráče Barcelony desátým v tomto týdnu. V úterý, ve čtvrtek a v sobotu absolvovali dvoufázové tréninky, zatímco v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli probíhaly tréninky pouze dopoledne.

Příští týden čeká tým odlet do Asie na předsezónní turné po Japonsku a Jižní Koreji. Pondělí bude ve znamení odpočinku, ale v úterý je na programu další dvoufázový trénink. Ve čtvrtek pak mužstvo zamíří do Japonska, kde je čeká první přípravné utkání před sezónou – soupeřem bude Vissel Kóbe. Výkop je naplánován v neděli 27. července na 19:00 místního času (12:00 SELČ).


Zdroje: www.fcbarcelona.com



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat