CoolCamp

INFOPENYA – ÚNOR 2018

INFOPENYA – ÚNOR 2018

První  informační článek pro členy fanklubu Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues a další fanoušky Barçy v roce 2018.

 

Vzpomínkové video ze zájezdu na Sevillu

První podzimní zájezd proběhl na utkání se Sevillou, kterého se zúčastnilo hned 25 lidí. Nově k veškerému servisu přibylo také vzpomínkové video, na které se můžete podívat níže.

 

Fanklub na zápase s Deportivem

Kromě zápasu se Sevillou jsme v podzimní části sezóny stihli také utkání s Deportivem de La Coruňa. Na tento zájezd vyrazilo s fanklubem 20 lidí. Report si můžete přečíst zde.

 

El Clásico v Brně a Praze

Předvánoční zápas s Realem Madrid byl skvělou příležitostí pro setkání našich členů. Těch se nakonec sešlo 15 v Praze a přes 40 v Brně, čímž se brněnské setkání stalo rekordním.

 

Vánoční losování

Na Štědrý den bylo kromě rozbalování dárků a večeře na programu také losování o dres FC Barcelony. Ten získal Patrick Zamlar, ještě jednou gratulujeme.

 

Lístky na zápas s Chelsea v Londýně

Členové měli možnost zažádat o lístky i na toto prestižní utkání. Oficiálních žádostí dorazilo 5 a to je také počet lístků, které jsme získali.

 

Zájezdy na utkání s Atléticem Madrid a Athletic Bilbao

V jarní části sezóny jsme si pro vás nejprve připravili zájezd na utkání s Atléticem Madrid a také Athletic Bilbao. Oba březnové zájezdy jsou již obsazeny, ale ohlášen bude ještě jeden zájezd.

 

Rozhovor prezidenta pro Ruik.cz

Začali jsme spolupracovat s webem Ruik.cz. Kromě sdílení článků jim také prezident fanklubu poskytl rozhovor, který si můžete přečíst také zde.

  

Setkání Rady fanklubu

V úterý 30. ledna proběhlo v Praze další setkání Rady fanklubu. Na programu bylo především řešení fanshopu, Velkého letního srazu, členských balíčků a dalších věcí. Zápis ze setkání se brzy objeví v nové sekci zde.

 

Penya karty

Karty pro členy fanklubu vydávané přímo klubem již dorazily. Členům budou rozeslány v průběhu února nebo předány osobně v Londýně nebo Barceloně během následujících akcí fanklubu.

 

Velký letní sraz

Každoroční setkání fanklubu proběhne i letos v Bolaticích a to 21. července, detaily zveřejníme již brzy v samostatném článku.

 

Zájezd na Valencii

Další výlet do Barcelony, v letošní sezóně již poslední. Veškeré detaily o zájezdu na toto prestižní utkání se dozvíte již zítra v samostatném článku. Kdo má zájem o tento zápas, může již nyní napsat na miguelifcb@seznam.cz

 

Ještě nejsi součástí naší Penyi? Staň se členem fanklubu! Registrace zde

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a ptejte se v diskuzi nebo na mailu penya@fcbarcelona.cz

Infopenya vychází pravidelně každé 2 měsíce. Další tedy můžete čekat na začátku dubna. Předchozí díly naleznete zde.

 

Další informace o fanklubu naleznete v sekci Penya.

Facebookový profil fanklubu naleznete zde.

Facebooková skupina pro členy fanklubu na tomto odkaze.

 

Visca el Barça i Visca la Nostra Penya!

 

Tomáš “Migueli“ Škurek

Prezident

Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues


Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV