CoolCamp

JIŽ JEN TÝDEN DO BOLATIC

JIŽ JEN TÝDEN DO BOLATIC

Už je to téměř tady! Za týden, v sobotu 22. července 2017 se uskuteční Velký letní sraz našeho fanklubu na již známém a oblíbeném místě v Bolaticích (u Opavy), kde je náš fanklub stálým hostem a já bych tímto rád pozval ty, kteří se ještě nepřihlásili.

Hlavní program srazu je naplánován na sobotní den, kdy cca od 11 hodin bude postupně na programu předzápasová příprava, oběd, řádné nebo mimořádné Setkání našeho fanklubu, zápas domácích proti hostím a následně volná zábava. Samozřejmě volná zábava nebude o hladu, když pro fotbalové bojovníky bude připraveno bohaté občerstvení. A pro ty, kteří nenalezli ubytování v místních penzionech, bude i kde hlavu složit, tedy využít ubytovacích kapacit u místního hřiště, případně zvolit například rozložení vlastního stanu.

Program setkání - volby

Na co se však těšit v hlavní části programu z pohledu fanklubu jako instituce? Tento rok je nutné zvolit na dvouleté období nové viceprezidenty fanklubu a vlastně tak zhodnotit i činnost těch dosavadních. Kandidatury budou představeny samozřejmě na Setkání a doufejme i s osobní účastí kandidátů, nicméně své kandidátky mohou členové fanklubu zasílat již nyní, aby byly zveřejněny na webu před samotným srazem a Setkáním. Jedná se o pozici viceprezidenta pro web a viceprezidenta pro sociální záležitosti. Co by taková kandidatura měla obsahovat? Cíle a jak k nim dojít, jak udělat náš fanklub lepší a vstřícnější k členům a všem, koho zajímá náš fanklub a samozřejmě představení sebe sama. Své kandidatury zasílejte na penya(zavináč)fcbarcelona.cz

Samozřejmě na Setkání se budeme také bavit o směřování fanklubu, situaci webu, finanční stránce a dalších záležitostech, například losování finálního pořadí tipovačky druhé části sezóny 2016/2017 a také podobě členského balíčku na rok 2018. Pokud jste ještě nepotvrdili svou účast, prosím udělejte tak zasláním mailu viceprezidentce Martině na mail M.Klepackova(zavinac)seznam.cz . 

Pro jistotu ještě uvádím, že pro členy fanklubu je účast na srazu zdarma, pro všechny ostatní, kdo nejsou členy, nebo se na srazu členy nestanou, je účastnický poplatek 500 Kč.

Těším se na setkání s Vámi. Visca el Barça, visca la nostra Penya!

Valdo Adamiš
prezident fanklubu
Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues

"vše bude odhaleno"


Zdroje: PBLLDC

Diskuze ke článku

 • antimadrista Člen fanklubu
  16.07.2017, 21:11

  "vše bude odhaleno " to zní tajemně smiley

 • milch Tipér
  16.07.2017, 21:14

  Valdo sem rad ze si tu taky ozval stále čekám na obnovení členství trosku me to mrzí ☹️
  Vic než klub?

  • Jose2000
   16.07.2017, 21:40

   Víc než klub neznamená víc než fanklub smileysmiley

 • BananCZ
  17.07.2017, 19:22

  V Bolaticich? Whow... manzelka je z Borove (hned vedle). Skoda ze tento vikend tam nejedem.

 • Migueli Systémový administrátor
  19.07.2017, 17:59

  Kandidatura odeslána.

 • Conelly Tipér
  20.07.2017, 10:56

  Zdravim, kdo cestuje z Prahy nebo po ceste, tak je moznost naplnit jeste jedno auto. Pripadni zajemci volejte, piste na 775252826.

 • Migueli Systémový administrátor
  21.07.2017, 21:26

  "vše bude odhaleno" ... kromě kandidatur...


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV