CoolCamp

JORDI ALBA: PIQUE NEMOHL VĚDĚT, JAK SE GRIEZMANN ROZHODNE

JORDI ALBA: PIQUE NEMOHL VĚDĚT, JAK SE GRIEZMANN ROZHODNE

Jordi Alba se zastal svého spoluhráče z Barcelony a reprezentace Gerarda Piqueho. Jeho společnost totiž byla producentem show, která dokumentovala poslední měsíce Griezmannova života a na jejím závěru se objevilo hráčovo rozhodnutí, že v Atletiku zůstane. Samotný Pique však o takovém zakončení dokumentu nic netušil.

Pique bude mít kvůli tomu nejspíš řadu problémů a klub už se tím začal zabývat. Alba však svého spoluhráče bránil: "Je to pro nás důležitý hráč, je hodně soutěživý a je klíčovou součástí šatny, na hřišti i mimo něj.."

"Nevím, jestli o tom Pique s klubem hovořili, ale Geri je chytrý člověk, který dělá mnoho věcí. Nezáleží to na něm, jestli k nám nějaký hráč přijde, či nikoliv. To je na zástupcích klubu."

"Nemohl vědět, co Griezmann udělá. Zjistil to ve stejný den jako všichni ostatní, tedy až ten dokument vyšel."

   Také se vyjádřil k Piqueho pokoření hranice 100 zápasů za španělskou reprezentaci: "Je to důležité číslo a je hezké, že toho dosáhl. Odehrát 100 zápasů je působivé, ale on zároveň dokázal i všechno vyhrát."


Zdroje: www.sport-english.com

Diskuze ke článku

  • raval69 Člen fanklubu
    23.06.2018, 08:13

    Ten film je moc hezký! Je to pohled do zákulisí fotbalové hvězdy, jaké se moc nevidí. V hlavní roli je Griezmann a jeho dilema. Vůbec nevím, proč by z toho měl mít Pique jakýkoli problém. Je to absurdní. Jakoby někomu vadilo, že fotbalisté jsou taky jen lidé a mají i jiné aktivity.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit