Laporta: Byli bychom rádi, kdyby Messi ukončil kariéru v Barceloně

Laporta: Byli bychom rádi, kdyby Messi ukončil kariéru v Barceloně

Laporta v dalším vyjádření potvrdil, že se vedení s Messim nerozešlo zrovna v dobrém, ale potvrzuje, že v příští sezóně touží po návratu argentinské legendy.

"Je to cíl. který jako prezident mám a byl bych rád, aby se to stalo. Jsem za tento cíl společensky odpovědný."

"Messiho čas v Barceloně neskončil tak, jak jsme si všichni přáli. Skončil kvůli ekonomickým důvodům a máme morální dluh. V tomto smyslu bychom chtěli, aby kariéru ukončil v barcelonském dresu a tleskalo se na všech stadionech, na kterých by hrál."

Barcelona byla v tomto přestupovém období velmi aktivní a Laporta si posílení kádru pochvaluje:

"Mám pocit, že pracujeme dobře. Hráči znovu chtějí do Barcelony přestoupit."

"Budujeme velmi vyrovnaný tým, který může bojovat ve všech soutěžích. Je tu velká konkurence, minimálně dva hráči na jednu pozici jsou velmi dobří," dodal.

 

 


Zdroje: www.marca.comKomentáře

Konečně trocha sebereflexe. Bylo by to logické a opravdu správné. Bude hodně záviset na sportovním výsledku v nadcházející sezoně.

29.07.2022, 17:39

Za to jak ho ta krysa prolhaná odepsala si zaslouží od Lea maximálně naplyvat do xichtu .. Kéž by Leo vzkázal, že příjde hned po sezóně hrát zadarmo, když Laporta složí funkci. Nejen, že s Leem vyjeb.l. Okradl i Barcelonu, Cules a fanoušky. Většina sponzorských smluv měli doložku Messi. Jeho odchodem klub tratil astronomickou sumu. Zároveň navázal na předchozí vedení, ve stylu 1 věc říkáme, ale 2. uděláme. Viz úpravy platů a manipulace skrz média a další špinavosti. Když se podívám co tleje u nás na hradě, tak tenhle ještě není taková hrůza, ale FC Barcelona si zaslouží o mnoho víc

31.07.2022, 00:50

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat