MESSI SE VRACÍ DO NÁRODNÍHO TÝMU

MESSI SE VRACÍ DO NÁRODNÍHO TÝMU

Po vyřazení z Mistrovství světa v osmifinále proti Francii (3:4) si dal Messi od národního týmu na nějakou dobu pauzu. Nyní byl po 250 dnech opět nominován.

Messi vběhl na hřiště za argentinskou reprezentaci naposledy 30 června. Superhvězda FC Barcelony byla spolu se spoluhráči poražena pozdějším Mistrem světa Francií 3:4, ani dvě asistence "Blechy" na tom nemohly nic změnit. 

Teď trenér národního týmu Lionel Scaloni nominoval Messiho na oba zápasy národního týmu, 22. března v Madridu proti Venezuele a 26. března v Tangeru proti Maroku. "Nejprve jsme ho nominovali. Potom uvidíme, jestli bude hrát jeden nebo dva zápasy. O tom rozhodnu já," řekl trenér. 

Dohromady Messi za svou zemi odehrál 128 zápasů a podařilo se mu trefit 65 branek. Ovšem pořád ještě čeká na nějaký velký titul na Mistrovství světa nebo na Copa America. Mezi nominovanými chybí v poslední době často nominovaný Mauro Icardi, který je momentálně v Interu Milán.


Zdroje: www.kicker.de

Diskuze ke článku

  • Pajamen Člen fanklubu (neaktivní)
    11.03.2019, 20:30

    Jak já bych mu přál alespoň tu Copa America!
    Každopádně má před sebou opět neopakovatelnou příležitost tím, že se Copa America bude hrát znovu dva roky po sobě, tedy letos, a od příštího roku bude probíhat paralelně s EURO šampionátem!
    Takže Leo... aspoň jednu Copu a repre kariéru zakonči vítězstvím v Kataru smiley


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona