CoolCamp

MINA NA CAMP NOU?

MINA NA CAMP NOU?

Kolumbijský střední obránce Yerry Mina není s Barcelenou spojován poprvé. Na Camp Nou by měl tento hráč přestoupit už během letošního léta.

Yerry Mina má s Barcelonou podepsanou předběžnou smlouvu. Hráč Palmeiras, který se netají, že jeho snem je si zahrát Ligu mistrů, měl na Camp Nou přestoupit až v roce 2018. Je však možné, že se do hlavního města Katalánska přesune v nejbližších týdnech.

Katalánce delší dobu tlačí bota zejména v obranné linii, a právě 195 cm vysoký kolumbijský stoper by měl pomoci barcelonskou defenzívu vyztužit. 

Ačkoliv byl klub ze São Paula s Barcelonou dohodnutý, že se Yerry Mina přesune do Evropy až příští rok, nebude nic namítat, pokud se přestup uskuteční o rok dříve.

Podle UOL ESPORTE si Kolumbijec hledá v Barceloně dům a na přestupu se již intezivně pracuje.


Zdroje: marca.com, en.wikipedia.org

Diskuze ke článku

 • robin
  01.06.2017, 23:26

  Škoda Bartry...

  • Snoop
   02.06.2017, 02:00

   Bartra hrál hovno pod všema trenérama Barcy. Nic na tom nezměnil ani přestup do BVB. Možná v kontextu tamních hráčů nevypadá tak zle. Ale jinak hraje hrozný hrozný hovno. Jsem rád že se prodal! smiley

   • Rapido16
    02.06.2017, 19:53

    Pozor na jazyk smileysmiley JA som tu za svoj názor na dalšieho dreváka Pedra dostal ban. Tu nesmieš prejavit svoje emocie voči hráčom Barcelony aj ked hrajú ako si napísal hovno , niektorý ludia nevedia zniesť pravdu a tak ti daju ban smiley

  • blaugrana
   02.06.2017, 14:47

   Omfg. To ho tu fakt neprestanete nikdy oplakávať? Nemá ani na základ BVB a vy ho cpete do Barcy. Síce tu sa plakalo aj za Montoyom, Giovannim dos Santosom a pod., takže ma to neprekvapuje.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV