MOVEMBER 2018

MOVEMBER 2018

Letošní Movember měl u členů fanklubu velký ohlas, a tak nadaci Muži proti rakovině naše Penya pošle více než 10 tisíc korun.

Celkem přispělo 14 členů a k nim se přidal i samotný fanklub. Členové dohromady poslali částku 8 293 Kč. Penya pak přispěla částkou 2 076 Kč. Toto číslo není náhodné, jedná se totiž o číslo fanklubu, pod kterým je evidován v Barceloně (nejedná se tedy o členské číslo nikoho z vás).

 

Na tuto akci přispěli: Tomáš Škurek, Jakub Kunc, Lukáš Drašák, Kris Farkaš, Robert Šupola, Roman Janál, Josef Venglovič, Pavel Ježek, René Pawlitte, Lubomír Hajas, Michal Brandl, Ondřej Hoffman, Simona Škurková a Petr Zouhar.

Na výši jednotlivých darů a další dárce fanklubu se můžete podívat v Síni dárců.

 

Fotogalerie „kníračů“ :

            

Michal Brandl                                                                  Ondřej Hoffman

 

Závěrem bych chtěl všem, kteří se do letošního Movemberu zapojili, moc poděkovat. Heslo Més que un club je důležité nejen pro klub, ale i pro náš fanklub. A určitě to nebyla poslední akce, do které se naše Penya zapojila.

 

Visca el Barça i Visca la nostra Penya!

 

Tomáš “Migueli“ Škurek

Prezident

Penya Barcelonista Lleó de Dus Cues
Komentáře

Messias19
Člen fanklubu

Palec hore! smileysmileysmiley

04.12.2018, 10:49
Migueli
Systémový administrátor

Fotek sice málo ale zase více příspěvků, než jsem čekal, takže za mě super smiley

04.12.2018, 11:02

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Oficiálně: Termíny prvních dvou kol po restartu

LaLiga přes víkend schválila a zveřejnila data a časy výkopů pro první dvě kola po návratu z koronavirové pauzy. Po více než tříměsíční odmlce si Barca zahraje nejprve venku proti Realu Mallorce a to v sobotu, 13. června od desáté hodiny večerní. Ve stejný čas, akorát o tři dny později, pak doma přivítá Leganés.


Font sází na spolupráci Xaviho a Cruyffa

"V současnosti klub ve vedení postrádá bývalé velké hráče, kteří dokonale znají barcelonský styl... My počítáme s Xavim na post trenéra a Xavi nám říkal, že by se rád spoléhal na Jordiho Cruyffa coby sportovního ředitele," uvedl v rozhovru El Periódico prezidentský kandidát Víctor Font.


Další sezona začne už v září

Prezident LaLigy Javier Tebas prohlásil, že ročník 2020/2021 odstartuje 12. září. Podle deníku AS nejprve s možností obsadit třetinu tribun, později polovinu a od ledna 2021 budou divákům k dispozici všechna místa. [spanelskyfotbal.cz]


Fati má problémy s kolenem

Ansu Fati zřejmě zmešká několik tréninků kvůli problémům s kolenem. Podle dostupných informací nejde o nic vážného, ovšem lékaři nabádají realizační tým k opatrnosti. 


LaLiga se může vrátit 8. června

Z prohlášení španělského předsedy vlády Pedra Sáncheze vyplývá, že LaLiga může pokračovat 8. června. Na datum prvního výkopu po pandemii si však ještě budeme muset počkat – zřejmě do 28. května, kdy se koná setkání představitelů z řad vedení soutěží a klubů. [sport.es]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 58
2. Real Madrid CF 56
3. Sevilla FC 47
4. Real Sociedad de Fútbol 46
5. Getafe CF 46
6. Club Atlético de Madrid 45
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Lionel Messi 19
2. Luis Suárez 11
3. Antoine Griezmann 8
4. Arturo Vidal 6
5. Ansu Fati 4
6. Arthur 3
7. Frenkie de Jong 2
Zobrazit celou tabulku

E-shop

Pánská mikina s kapucí na zip PENYA BARCELONISTA tmavě červená
Pánská mikina s kapucí na zip PENYA BARCELONISTA tmavě červená

od 790 Kč

Přejít do e-shopu

 

Chat