CoolCamp

NAPSALI O NÁS - SPORT.ES O VELKÉM LETNÍM SRAZU 2015

NAPSALI O NÁS - SPORT.ES O VELKÉM LETNÍM SRAZU 2015

Ozvěny z Velkého letního srazu 2015 dorazily i do Katalánska. Sice s téměř tříměsičním zpožděním, ale přeci místní sportovní noviny SPORT otiskly krátkou reportáž ze srazu našeho fanklubu, který si užil rekordní počet účastníků.

A co tedy konkrétně deník SPORT ve svém tištěném vydání ze dne 29. září 2015 na straně 20 o Velkém letním srazu napsal? V podstatě shrnul skvělou atmosféru, zápas dvou barcelonských týmů nabitý góly, volbu viceprezidentů (zahrnul i výsledky zimního mimořádného Setkání a volbu prezidenta) i Bolatickou losovačku. Neopomněl ani zmínit témata diskutujících.

Volný překlad:

Bolatice, malá vesnice na českopolském pomezí hostila už třetí Velký letní sraz fanklubu a už začátek byl ve znamení úspěchu, vždyť počet účastníků se oproti minulému roku zdvojnásobila na 63 členů a program zahrnující mnoho aktivit si užili jak nejstarší členové tak i ti nejmladší. Euforie ze získání tří titulů byla jednoduše znát.

Sraz měl i oficiální část, ve kterém byli zvoleni viceprezidenti Jakub Marša a Martina Klepáčková a Valdo symbolicky prezentoval další záležitosti fanklubu všem členům. Jeden ze základních kamenů srazů bývá zápas mezi hosty a domácímí a ani tentokrát tomu nebylo jinak. "Clásico" opět vyhráli hosté, kteří porazili domácí poměrem 8:3. V zápase nebylo nouze o skvělé technické finesy, zákroky brankářů a nakonec i proklamaci domácích, že příští rok už konečně vyhrají.

Následovala volná zábava doprovázená hostinou na pečeném selátku a diskusemi na témata, která se točila jak jinak kolem týmu, Katalánska a hráčů. Tato Penya, která má za sebou více než pětiletou historii a je podle posledního sčítání sedmá největší v Evropě s 248 členy, je skvělým příkladem barcelonského hnutí 2100 km od Nou Campu.


Zdroje: Sport.es, Valdo

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit