Pere Romeu novým hlavním trenérem Barça Femení

Pere Romeu novým hlavním trenérem Barça Femení Foto: X @FCBarcelona

Nový hlavní trenér byl do této chvíle asistentem trenéra Jonatana Giráldeze.

Pere Romeu je nový kouč Barça Femení. Třicetiletý Katalánec podepsal smlouvu na následující 2 sezóny. Konkrétně do 30. června roku 2026. Asistentem mu bude Rafel Navarro, který už má za sebou ve službách Blaugranas velké zkušenosti díky tomu, že v klubu pracuje od roku 2019. 

Romeu nahradí na postu hlavního trenéra prvního týmu ženské sekce již zmíněného Giráldeze, kterému v posledních třech sezónách zastával pozici asistenta trenéra. Za tuto dobu barcelonské ženy vyhrály nespočet trofejí. 

Romeu od roku 2017 do roku 2020 pracoval v mužské sekci klubu. Jako trenér například stál na lavičce kategorie kadetů A, kde trénoval například současného hráče prvního týmu, aktuálně zraněného Gaviho. 

V roce 2020 odešel do Rumunska, konkrétně klubu Viitorul Constanta, kde rovněž zastával pozici asistenta trenéra. O rok později se posléze vrátil do hlavního města Katalánska aby započal svou misi v ženské sekci klubu. Ve třech sezonách jako asistent trenéra Giráldeze byl důležitým článkem v analýzách zápasů a jejich přípravě. 


Zdroje: fcbarcelona.esDiskuze

Dobré křestní jméno pro trenéra ženského týmu :DDD

24.06.2024, 15:09

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. CA Osasuna 0
4. Deportivo Alavés 0
5. CD Leganés 0
6. RCD Espanyol de Barcelona 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat