Podporujeme projekt Na kole dětem

Podporujeme projekt Na kole dětem

Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues opět dokazuje, že je MÉS QUE UNA PENYA tedy v překladu VÍC NEŽ PENYA a to formou finanční podpory projektu Na kole dětem symbolickou částkou 2076 Kč.

O CO JDE?

Na kole dětem – nadační fond Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí vznikl v roce 2010 jako benefiční součást sportovního projektu Na kole dětem. Cílenými aktivitami se snaží rozšířit možnosti solidarity, tolik potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění. Svojí činností se především zaměřuje na sportovní aktivity a zajištění rekondičních pobytů, které usnadňují dětem a jejich rodičům překonávat traumata způsobená těžkou nemocí. Úzce spolupracuje s občanským sdružením Haima Praha, Haima Ostrava, Šance Olomouc, sluneční paprsek Praha a nadačním fondem Krtek, které již řadu let pracují při dětských onkologických klinikách.
,,My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně."

VÝZVA PRO CULÉS

Podpořit tento projekt můžeš i ty! (klikni na obrázek). Do poznámky k platbě prosím uveď heslo: MÉS QUE UNA PENYA, případně jako VS uveď 2076.

Pokud jsi cyklista, ať už rekreační nebo klidně i závodník, můžeš se připojit do pelotonu a to kdykoliv po cestě, třeba jen na pár kilometrů nasát atmosféru pelotonu. Veškeré informace o trase a celé této tour po ČR si můžeš zobrazit kliknutím na obrázek.

Visca el Barça i Visca la Nostra Penya!

Pavel "Myšák” Misař
Prezident
PB Lleó de Dues Cues
FCBarcelona.czDiskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 85
2. Real Madrid CF 77
3. Club Atlético de Madrid 73
4. Real Sociedad de Fútbol 68
5. Villarreal CF 63
6. Real Betis Balompié 56
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Robert Lewandowski 23
2. Karim Benzema 18
3. Joselu 16
4. Antoine Griezmann 14
5. Vedat Muriqi 14
30. Raphinha 7
37. Pedri 6
50. Ousmane Dembélé 5
63. Ansu Fati 4
64. Sergi Roberto 4
Zobrazit celou tabulku

 

Chat