Prohlášení k prodeji vstupenek na finále Ligy mistrů žen

Prohlášení k prodeji vstupenek na finále Ligy mistrů žen Foto: Confederació Mundial de Penyes del FC Barcelona

Světová konfederace fanklubů FC Barcelona vyjadřuje nespokojenost a rozhořčení nad nešťastným postupem představenstva FC Barcelona při distribuci vstupenek na finále Ligy mistrů žen, které se bude hrát 25. května v Bilbau, kdy byli členové a fankluby FC Barcelona vynecháni, což je v rozporu s preferenčními kritérii, která sám klub dříve sdělil.

V průběhu celé sezóny dostávala Konfederace stížnosti od některých územních federací, které tvoří naše hnutí fanklubů, na netransparentní rozdělování vstupenek na zápasy, které první tým odehrál v různých územích. Nyní, když se koná evropské finále, se domníváme, že vedení mělo postupovat příkladně kvůli tisícům členům a fanklubům, kteří vždy projevovali loajalitu a podporu klubu, jehož jsme součástí.

Proto od představenstva FC Barcelona požadujeme:

  • Přesvědčivé vysvětlení tohoto nesmyslu, aby členové FC Barcelona nebyli klamáni protichůdnými vysvětleními a aby si nás skutečně vážili jako skutečných vlastníků klubu;
  • Aby byl jednou provždy zahájen konstruktivní dialog mezi klubem a organizací, která zastupuje kolektivní zájmy Konfederace fanklubů FC Barcelona;
  • Aby se distribuce vstupenek fanklubů opět řídila podle kritérií schválených na shromážděních 30 federací fanklubů FC Barcelona, a to jak na finále našich týmů, tak na zápasy, kdy FC Barcelona zavítá na hřiště soupeřů;
  • Aby byla v sociální oblasti přijata nápravná opatření, která by zabránila takové situaci, k níž již v tomto mandátu došlo a která poškozuje zájmy členů a fanklubů FC Barcelona;

18 000 členů klubu, kteří jsou v současné době součástí fanklubů, jakož i celkem 165 000 členů fanklubů, jsou rovněž členy Barçy. Proto veškeré kroky, které můžeme společně s představenstvem podniknout, budou vždy ve prospěch našeho klubu.

Visca el Barça, i visca les Penyes del FC Barcelona!


Zdroje: Confederació Mundial de Penyes del FC BarcelonaDiskuze

Myšák
Systémový administrátor

Více ostatním pro smích snad už být nemůžeme...

02.05.2024, 20:43
roman1978 Myšák

Ale můžeme.
Stačí další tiskovka Xaviho, další nákup za 50+ mega, když nemáme peníze, další prodej nějakých práv atd atd.
Distribuce vstupenek našeho klubu ostatní fakt vůbec nezajímá. A ještě k tomu na ženy. Už vidím, jak se sbalím, vezmu kamarády a uděláme výjezd na ženský fotbal. Tak daleko jsme ještě nedošli.
Tím neříkám, že je to není špatně. Jen, že kvůli tomuhle, se nám fakt nebudou ostatní smát.

03.05.2024, 10:03
Myšák roman1978
Systémový administrátor

Samozřejmě záleží zda se to dané osoby týká nebo ne. Tedy zda sleduje ženský fotbal. Nicméně ve španělském tisku se tohle řeší opravdu dost. A vlastně obecně se poslední dobou řeší sociální oblast klubu.

03.05.2024, 10:59

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Penya novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 95
2. FC Barcelona 85
3. Girona FC 81
4. Club Atlético de Madrid 76
5. Athletic Club 68
6. Real Sociedad de Fútbol 60
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Artem Dovbyk 24
2. Alexander Sørloth 23
3. Jude Bellingham 19
4. Robert Lewandowski 19
5. Ante Budimir 17
30. Fermín López 8
35. Ferrán Torres 7
38. João Félix 7
47. Raphinha 6
62. Lamine Yamal 5
Zobrazit celou tabulku

 

Chat