CoolCamp

SEVILLA FC 2:4 FC BARCELONA

S Barcelonou to vypadalo opět špatně, protože proti Seville dvakrát prohrávala, avšak Lionel Messi si ze stadionu Sáncheze Pizjuána udělal svoje jeviště hattrickem a jednou asistencí.

Preview Preview
22' Navas (A - Ben Yedder)
42' Mercado (A - Sarabia)
26' Messi (A - Rakitič)
67' Messi (A - Dembélé)
85' Messi
90+4' Suárez (A - Messi)
49' Roq
57' Wöber
70' Vázquez
80' Kjaer
83' Sarabia
90' Mesa
38' Piqué
Sestavy
Sevilla FC FC Barcelona
Vaclík - Mercado (51' Vázquez), Kjaer, Gómez, Wöber (58' Amadou) - Navas, Banega, Roq, Promes - Sarabia - Ben Yedder Ter Stegen - Semedo (46' Roberto), Piqué, Umtiti, Alba - Rakitič, Busquets, Vidal (46' Dembélé) - Messi, Suárez, Coutinho (79' Aleňá)

23.02.2019, 22:17

mozes byt v klude, palce su mi ukradnute :)

• Pingu
    23.02.2019, 18:32

Jsem v údivu !!! smileyValverde se musel po cestě do šatny bouchnout do hlavy, jinak si snad ani nedokážu vysvětlit to, že do druhého poločasu se ODVÁŽIL nasadit 4 !!!!!! ofenzivní hráče najednou !!! Zázrak !

• karlos
    23.02.2019, 18:34

Co my budeme dělat, až Messi zkončí, to nevím.

• Tomas397 Člen fanklubu
    23.02.2019, 18:37

K...a a ja to nevidel:-(

• JoeCV Člen fanklubu (neaktivní)
    23.02.2019, 18:50

The G.O.A.T, the G.O.A.T a ještě jednou the G.O.A.T. Čtvrtý gól zase jeden dotek a geniální přihrávka z prvnísmileysmiley Snad trenér pochopil, že pokusy jsou zbytečné. Cou prostě patří na spojku a do útoku Dembi. Pochválit ho musím za Sergia R., do druhého poločasu vnesl trošku vichr a s Cou se záloha rozhýbala. Super je návrat spolehlivého Sama smiley kéž už se nám vrací DNA BARÇAsmileysmileysmiley

• Messi the Genius "10"!
    23.02.2019, 23:30

• Tarja Senior editor
    24.02.2019, 09:03

Skvělý zápas, Valverde se střídáním příjemně překvapil. smiley A obrana se snad rychle vzchopí. smiley