Suárez: Možná se mě zbavili, protože jsem Messiho kamarád

Suárez: Možná se mě zbavili, protože jsem Messiho kamarád

Luis Suárez je přesvědčený o tom, že jedním z důvodů, proč musel odejít z Barcelony je právě fakt, že je kamarád od Lionela Messiho.

"Koeman mi nejprve řekl, že z klubu neodejdu a že se mnou počítá. To samotné rozhodnutí neudělal trenér, bylo to vedení klubu, které se mě zbavilo. Myslím si, že je štvalo, že jsem Messiho kamarád. Vždycky si stěžovali, že si Messi nerozumí s žádnými útočníky v klubu. Když si konečně s někým rozumí, tak se jej klub zbaví."

"To jsou věci, o kterých rozhoduje klub. Před dvěma lety se mě taky chtěli zbavit, aby do klubu přivedli další útočníky. Nepřivedli však nikoho, kdo by byl na mojí úrovni, protože já jsem byl tehdy opravdu na vrcholu. Myslím si, že jsem si zasloužil respekt a nezasloužil jsem si zjistit z tisku, že v Barceloně končím. Měli mi zavolat a vysvětlit mi, proč odcházím. Uvědomuju si, kolik je mi let. Neměl bych s odchodem žádný problém."

Suárez se také vyjádřil k jeho vztahu s Messim a jak si myslí, že to ovlivnilo jeho odchod.

"Nemůžu najít žádný důvod, proč by nás chtěli rozdělit. Neovlivnil jsem Messiho v žádných z jeho rozhodnutí. Pokud v Barceloně zůstává, musí si to užívat a musí hrát na nejvyšší úrovni, jako tomu u něj vždy bylo."


Zdroje: www.marca.comDiskuze

Tvl dobrý, bylo to na hovno, ale přestaňte už fňukat pořád, pořád placání v minulosti 🤦🏻‍♂️

11.10.2020, 13:09

Ako vážne , dokedy chce ten chlap plakať do médií ? Jeho konšpiračné teórie sú už trápne. Každé ráno iný rozhovor a iná teória jeho odchodu.

11.10.2020, 19:40

Boze suarez🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

12.10.2020, 13:06

Pánové já Vás chápu, ale zase Luisito si zasloužil za ty roky u nás, vyprodanej stadion a pořádnou rozlučku. Někdy byl na pěst, se simulováním, tojo. Jindy ale naopak byl postrah obran a takovej konec, prostě čau, si nezasloužil...Barca dřív něco znamenala, ale s tímhle, co se teď poslední roky děje, mi fakt připadá, že se podobáme jinejm klubům. Který jenom rejžou prachy a na všechno kolem, včetně historie klubu kašlou.

12.10.2020, 23:18

Že si by Messiho kamarád byl jediný důvod proč už minimalně dva roky nebyl pryč.

13.10.2020, 07:19

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 78
2. FC Barcelona 70
3. Girona FC 65
4. Club Atlético de Madrid 61
5. Athletic Club 57
6. Real Sociedad de Fútbol 50
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Artem Dovbyk 17
2. Jude Bellingham 16
3. Ante Budimir 16
4. Borja Mayoral 15
5. Álvaro Morata 14
8. Robert Lewandowski 13
26. Ferrán Torres 7
27. João Félix 7
42. Raphinha 5
45. Ilkay Gündogan 5
Zobrazit celou tabulku

 

Chat