CoolCamp

VALVERDE: CHUMI V POHÁRU MOHL HRÁT

VALVERDE: CHUMI V POHÁRU MOHL HRÁT

Barcelona v pohárové odvetě s Levante odvrátila hrozbu vypadnutí ze soutěže, objevily se však pochyby nad startem Chumiho v prvním zápase.

Ernesto Valverde si je ale jistý, že jeho tým ve čtvrtfinálovém losu bude. V odvetě nasadil silnější sestavu, která si s Levante poradila, nasazení Chumiho v prvním zápase však vyvolalo kontroverze.

"Neexistovaly vůbec žádné pochyby o tom, jestli Chumi může hrát, žádné. Všechno jsme udělali správně," obhajoval rozhodnutí na pozápasové tiskové konferenci.

"Budeme ve čtvrtfinálovém losu. Nemáme o tom pochyb, neměli jsme předtím, během zápasu, ani teď. Máme zaručeno, že jsme všechno udělali správně."

"Věděli jsme, že má Chumi karetní trest a že v ligovém zápase proti Eibaru nebude k dispozici, v poháru ale hrát mohl. Jsme přesvědčeni, že jsme jednali korektně, absolutně. Vyhráli jsme tam, kde jsme měli, abychom postoupili - na hřišti."

Valverde se vyjádřil i k přestupovým spekulacím, konkrétně padla otázka na Carlose Velu. "Je to hráč jiného týmu. Každého respektujeme, ale trh je otevřený."

Ke střídání Suáreze řekl jen: "Zbývalo půl hodiny. Vedli jsme a gól Levante by mohl zhoršit naši pozici."


Zdroje: sport-english.com, marca.com

Diskuze ke článku

 • Pajamen Člen fanklubu (neaktivní)
  18.01.2019, 12:17

  "Levante už oficiálně potvrdilo, že stížnost podalo".
  To sou teda pěkný sráči.

  Na hřišti neuhráli nic
  a stížnost podaj neprávem a ještě k tomu pozdě.
  Tlesk tlesk

  • Tarja Senior editor
   18.01.2019, 12:42

   A ve finále jim to nasazení Chumiho spíš pomohlo...smileyAle mělo by to být v cajku, liga by se na pohár neměla přenášet.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop