CoolCamp

Valverde: Na hřišti jsme velmi trpěli, to je třeba si přiznat

Valverde: Na hřišti jsme velmi trpěli, to je třeba si přiznat

Na tiskovce po skončení utkání mezi Barcelonou a Borussiou Dortmund přiznal trenér prvně jmenovaného mančaftu, Ernesto Valverde, že jeho svěřenci trpěli, ale že s tím počítali.

Zápas

Hodně jsme trpěli. To se musí nechat, ale věděli jsme, že se to může stát. Soupeř si vytvořil více nebezpečných situací a nám chyběla na posledních metrech hloubka. Neměli jsme tolik příležitostí, jako protivník a byl to obtížný zápas. Je těžké čelit jim na tomto stadionu. Rádi si vytváříme gólové šance, ale dnes (tiskovka proběhla včera, pozn. přek.) se to nedařilo. Byli jsme slabší, ale pomohl nám náš brankář, což je obvyklé při našich venkovních zápasech. K tomu se zranil Alba a Luis Suárez odehrál prvních 90 minut. Trpěli jsme.

Druhá půle

Měli jsme několik ztrát a oni byli velmi rychlí při brejcích. Ztížili nám život, ale naštěstí se Marc dobře prezentoval. Neměli jsme hodně šancí a scházela nám poslední přihrávka a šířka. Soupeř byl rychlý a to nám ublížilo. Leo pak měl na konci jednu šanci.

Marc-André ter Stegen

Už jsme dříve mluvili o tom, že nám v lize protivníci dávají branky, ale dnes byl skvělý. Máme skvělého brankáře, čehož jsme dnes využili. Tentokrát nám vyvážil věci.“

Lionel Messi

Hraje tak, jako každý jiný fotbalista, který vynechá předsezonu. Musel odehrát utkání ve vysoké rychlosti a také do něj vstoupil až v průběhu. A udělal to téměř bez přípravy. Bylo to teprve jeho první půlhodina a měl za sebou 4 tréninkové jednotky. Stejně tak odehrál celý první duel v této sezoně Luis Suárez.“

 


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

  • roman1978
    18.09.2019, 12:14

    s tebou trpíme už třetím rokem. to je třeba si přiznat.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV