CoolCamp

Valverdeho dopis na rozloučenou

Valverdeho dopis na rozloučenou

Ernesto Valverde, dnes už bývalý trenér Barcelony, se ke svému odvolání vyjádřil prostřednictvím dopisu, ve kterém děkoval fanouškům, vedení klubu a svým kolegům. 

"Milí fanoušci Barçy,

mé dny v pozici trenéra FC Barcelona jsou u konce. Bylo to intenzivních dva a půl roku hned od začátku. Během tohoto období jsem prožil některé radostné momenty při oslavách výher a trofejí, ale jiné zase byly tvrdé a složité. Přesto bych chtěl především vyzdvihnout mou zkušenost s fanoušky, kteří mi vyjadřovali náklonnost. 

Chtěl bych poděkovat prezidentovi Josepu Bartomeuovi a klubovému představenstvu, že mi dali možnost stát se trenérem prvního týmu a že mi během celé té doby důvěřovali. Také bych rád poděkoval lidem, se kterými jsem pracoval, za jejich podporu a ze jejich chování – zejména těm, se kterými jsem trávil tolik času v Ciutat Esportiva a během výjezdů. Samozřejmě děkuji také hráčům, jejichž úsilí nám umožnilo dosáhnout na čtyři trofeje. Všem včetně nového trenéra Quiqueho Setiéna přeji spoustu zdaru.

Visca Barça y Visca Catalunya

Ernesto Valverde"


Zdroje: fcbarcelona.com

Diskuze ke článku

 • Pajinos Senior editor
  14.01.2020, 14:13

  díky pane trenére a nechť se daří u kormidla jakéhokoliv celku smiley

 • zaky94
  14.01.2020, 14:32

  Tady jde vidět že je v klubu něco v nepořádku. Letět měl dávno a ne takovým způsobem ze dne na den před nejnáročnějším období sezóny. Neříkám že nám to neprospěje, ale věřím tomu že si ho drželi hlavně hráči ze základu a třeba takovej Pique by mohl letět s ním.

 • Migueli Systémový administrátor
  14.01.2020, 14:50

  "Přesto bych chtěl především vyzdvihnout mou zkušenost s fanoušky, kteří mi vyjadřovali náklonnost. " smileysmiley

  • zaky94
   14.01.2020, 15:09

   smileysmileysmileysmiley

 • Jirka Luňák
  15.01.2020, 07:05

  Trenére díky!!

  • Messias19 Člen fanklubu
   15.01.2020, 09:04

   Sbohem Božoooo! smiley


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit