Viceprezident Eduard Romeu rezignoval

Viceprezident Eduard Romeu rezignoval

FC Barcelona informuje, že viceprezident pro ekonomickou oblast Eduard Romeu rezignoval. 

Svou rezignaci oznámil prezidentu Joanu Laportovi. Učinil tak kvůli své časové vytíženosti. Laporta jeho rezignaci přijal, a vyjádřil slova díků za práci, kterou Romeu pro klub jako viceprezident pro ekonomickou oblast odvedl. Jeho práce se soustředila zejména na ekonomický plán, který byl aplikován v průběhu jeho mandátu, a správným směrem změnil ekonomickou situaci klubu. Již brzy klub vydá reakce na danou situaci.


Zdroje: fcbarcelona.es



Diskuze

končí jeden ředitel za druhým

14.03.2024, 11:25

A Oriol Romeu skoncit nechce?😁

14.03.2024, 21:34

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat