VOLBY VICEPREZIDENTŮ FANKLUBU

VOLBY VICEPREZIDENTŮ FANKLUBU

Na Velkém letním srazu došlo k mimořádné události, kdy rezignoval prezident fanklubu a byl zvolen prezident nový. Z tohoto důvodu byly odloženy volby viceprezidentů.

Viceprezidenti jsou voleni vždy na dva roky, a tak je potřeba v roce 2017 zvolit viceprezidenty nové.

Jelikož vzhledem k okolnostem na Mimořádném setkání volba neproběhla, uskuteční se volby na začátku září (v sobotu 9. či v neděli 10. září) v Praze. Přesné místo a čas budou upřesněny.

I když jsem původně zamýšlel provést volby elektronicky, nebylo by to ideální, a to hlavně z důvodu, že by hlasující byli ovlivněni pouze sepsanou kandidaturou a nikoliv dalšími dotazy a diskuzí, která při osobní volbě probíhá.

Budou voleni celkem 2 viceprezidenti – jeden pro záležitosti webu a druhý pro sociální oblast.

Viceprezident pro záležitosti webu bude mít na starosti chod webu fcbarcelona.cz, facebookového profilu webu, redaktorský tým a reklamu na webu.

Druhý viceprezident by měl na starosti především členství v našem fanklubu, tedy by vyřizoval nové žádosti fanoušků, zasílal jim členské balíčky a také by prodlužoval členství všem zájemcům z řad současných členů. Dále by spoluorganizoval minisrazy v rámci sledování zápasů a pomáhal při organizaci akcí fanklubu a propagaci penyi.

Volby proběhnou na Mimořádném setkání, které bude ohlášeno samostatným článkem nejpozději v druhé polovině srpna. Přesný termín záleží na datu zápasu s Espanyolem, jelikož se toto setkání spojí se sledováním Barcelonského derby.

Věřím, že kandidáti se osobně dostaví a doufám, že členové fanklubu dorazí na tuto důležitou událost v hojném počtu.

Kandidáti na viceprezidenta mohou své kandidatury zasílat již nyní na mail miguelifcb@seznam.cz. Kandidatura by měla obsahovat představení kandidáta a jeho program.

 

Tomáš “Migueli“ Škurek

Prezident

Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues
Komentáře

Conelly
Tipér

"I když jsem původně zamýšlel provést volby elektronicky, nebylo by to ideální, a to hlavně z důvodu, že by hlasující byli ovlivněni pouze sepsanou kandidaturou a nikoliv dalšími dotazy a diskuzí, která při osobní volbě probíhá."

Porad lepsi varianta elektronicky, nez kdyz tam bude sotva 20 lidi, jestli vubec. V dnesni dobe kdy pres socialni site je mozna diskuze nerozumim tomuto rozhodnuti.

28.07.2017, 19:06
Migueli Conelly
Systémový administrátor

Je to stejné jako s ostatními volbami a důležitými věcmi. Vždy je vše lepší vyřešit osobně na srazu (Setkání) než po mailu či na FB...

Já doufám, že ti, kteří se o fanklub opravdu zajímají, si ten čas najdou.

Navíc to bude spojené s Barcelonským derby, takže to nebudou jen oficiality smiley

28.07.2017, 20:07
Caltic8 Migueli
Administrátor

Čas si najde možná těch 20 voličů z Prahy.

29.07.2017, 05:25
Caltic8 Caltic8
Administrátor

...ono je to ale stejně jedno, pokud členové nepřekvapí a jako vždy se na danou pozici najde jen jeden kandidát.

29.07.2017, 05:52
Migueli Caltic8
Systémový administrátor

Já doufám, že na každou pozici se najdou alespoň 2.

Elektronicky by došlo k remíze a nic by se nevyřešilo.

Takhle se může na Setkání jeden z kandidátů pak kandidatury vzdát, či se někteří hlasující po další diskuzi a dotazech rozhodnou jinak.

Každá volba má své klady a zápory a nikdy se nezavděčím všem, to je jasné.

29.07.2017, 09:16
Caltic8 Migueli
Administrátor

Proč by mělo dojít k remíze?

29.07.2017, 13:39
Migueli Caltic8
Systémový administrátor

Mělo tam být: "by mohlo dojít k remíze"

A nic by se nevyřešilo...

29.07.2017, 15:13
Jakub19
Penya administrátor

Je dobře, že se rozhodne na setkání v Praze smiley

Normálně by se rozhodovalo na srazu, kde sice bylo nějakých 36 členů, ale půlce z nich je úplně jedno, kdo bude viceprezidentem a volí dle většiny. Navíc na posledních dvou srazech se hodně mluvilo o tom, že pokud chce někdo být viceprezidentem, měl by se té volby osobně účastnit, aby mohl zodpovědět dotazy. A stejně jako se dřív jezdilo ve velkém do Brna z celé republiky, proč by ti, kteří se chtějí aktivně podílet, nemohli přijet do Prahy, kam to má většina členů blíže než do Bolatic.

Takže chválím rozhodnutí.

29.07.2017, 07:21
René Jakub19
Tipér

Jakube do Bolatic D.C.smiley

29.07.2017, 09:19
Caltic8 Jakub19
Administrátor

I kdyby se přijelo ve "velkém", pořád by to znamenalo přinejlepším účast jako na srazu, tj. nutnost mimořádného setkání. V porovnání s tím u mě jasně vyhrává elektronická volba.

Stejně tak nevidím výhodu v tom, že 20 lidí uvidí kandidáta osobně a možná pět se na něco zeptá, místo aby hlasovalo 200 členů, kteří by se i v průběhu pár dnů mohli ptát online.

29.07.2017, 13:54
Jakub19
Penya administrátor

Podle mě by měla být i podmínka, aby kandidát byl osobně na tom setkání. Ty neúčasti se kritizovali u Ramesseho, když se volil před 2 lety, kritizovalo se to loni i letos v případě Michala. Většina přítomných ty kandidáty viděla sotva jednou, někdy ani to ne. To se pak těžko rozhoduje. A stejné je tu u elektronického hlasování.
Takže setkání při zápase s Espanyolem a přítomnost všech kandidátů smiley

29.07.2017, 13:52
Caltic8 Jakub19
Administrátor

Já Ramesseho taky v životě neviděl, a přesto by mě před těma dvěma roky nenapadlo nedát mu hlas. Když jde o takovou funkci, mělo by se hledět především na jeho práci.

29.07.2017, 14:02

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

LaLiga se může vrátit 8. června

Z prohlášení španělského předsedy vlády Pedra Sáncheze vyplývá, že LaLiga může pokračovat 8. června. Na datum prvního výkopu po pandemii si však ještě budeme muset počkat – zřejmě do 28. května, kdy se koná setkání představitelů z řad vedení soutěží a klubů. [sport.es]


Bayern opci na Coutinha nevyužil

"Datum na využití opce už uplynulo a neaktivovali jsme ji. Teď se zaměříme na složení týmu na příští sezónu a uvidíme, jestli v něm Coutinho bude hrát roli, nebo ne," uvedl předseda Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge. Výši opce v případě brazilského záložníka Barcelona stanovila na 120 milionů eur. [ŠpanělskýFotbal.cz]


Setién by Neymara vítal

"Určitě bych byl šťastný, kdybych mohl trénovat Neymara. Nemám pochyb. Je to mimořádný fotbalista, to nemůže nikdo zpochybnit," řekl v rozhovoru pro BeinSports barcelonský trenér Quique Setién.


Všechno nejlepší!

Kristova léta, 33, dnes slaví chilský středopolař Arturo Erasmo Vidal Pardo. Jménem celé redakce webu fcbarcelona.cz a fanklubu Penya Barcelonsita Lleó de Dues Cues mu přejeme hodně zdraví a také úspěchů v osobním i sportovním životě.


Dva roky od posledního zápasu Iniesty v Barceloně

Dnes to jsou přesně 2 roky, co si naposledy za Barcelonu zahrál Andrés Iniesta. Stalo se tak v posledním ligovém klání ročníku 2017/18, které se po vzoru Bundesligy hrálo v nových dresech a Blaugranas v něm před vlastními diváky porazili Real Sociedad 1:0 zásluhou branky Philippeho Coutinha.

Rodák z Fuentealbilly, jenž aktuálně dohrává kariéru v japonském Visselu Kóbe, stihl za Barcu nastoupit v 674 duelech - 442 v LaLize, 132 v Lize mistrů, 73 v Copě del Rey, 14 v Supercopě, 7 na MS klubů a po třech v Super Cupu a Poháru UEFA. V nich si pak připsal 57 branek a 140 asistencí. (zdroj: transfer-markt.com)

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 58
2. Real Madrid CF 56
3. Sevilla FC 47
4. Real Sociedad de Fútbol 46
5. Getafe CF 46
6. Club Atlético de Madrid 45
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Lionel Messi 19
2. Luis Suárez 11
3. Antoine Griezmann 8
4. Arturo Vidal 6
5. Ansu Fati 4
6. Arthur 3
7. Frenkie de Jong 2
Zobrazit celou tabulku

E-shop

Kšiltová čepice PENYA BARCELONISTA černá
Kšiltová čepice PENYA BARCELONISTA černá

od 350 Kč

Přejít do e-shopu

 

Chat