CoolCamp

BARCELONA TOUŽÍ PO DAVINSONOVI

BARCELONA TOUŽÍ PO DAVINSONOVI

Barcelona je jedním z klubů, který se zajímá o služby středního obránce Ajaxu, Davinsona Sáncheze. Katalánský gigant ale musí být na pozoru, o bývalého hráče Atlética Nacional  se zajímají také Chelsea a Bayern Mnichov.

Nejblíže k jeho podpisu je  údajně Barcelona. V katalánské metropoli byl totiž minulý týden spatřen Marc Overmars, bývalý hráč Barcelony a současný finanční ředitel Ajaxu, jehož úkolem prý bylo vyjednat detaily o hráčově přesunu na Camp Nou.

Barcelona hráče sledovala již minulý rok, nicméně Kolumbijec nakonec podepsal smlouvu do roku 2021 s Ajaxem. Nizozemský klub si je vědom zájmu předních evropských klubů o svého hráče, a proto se chce s ním sejít, aby jim sdělil, zda-li bude ve svém stávajícím působišti pokračovat i následující sezónu. Ajax si Davinsona Sáncheze cení na 25 milionů eur. 

Francouzský veterán Jéremy Mathieu v létě s největší pravděpodobností Camp Nou opustí a právě dvacetiletý Davinson Sánchez by měl zaujmout jeho místo v týmu.

Davinson Sánchez není prvním kolumbijským středním obráncem, který je spojován s letním odchodem do Barcelony. S Barcelonou byl před pár měsíci spojován Yerry Mina, který v současné době obléká dres Palmeiras. První jmenovaný hráč má však momentálně k přestupu do Barcelony blíže. 

Ačkoliv přestoupil Davinson Sánchez do Ajaxu teprve minulé léto, stal se důležitou oporou týmu. A přesto, že nastupuje na pozici středního obránce, zaznamenal ve 31 zápasech dresu v de Godenzonen 5 gólů. Klíčovou roli zahrál zejména v prvním semifinálovém zápase Evropské ligy proti Lyonu, ve kterém Ajax deklasoval na svém hřišti francouzský celek 4-1. 


Zdroje: sport-english.com, calciomercato.com, en.as.com

Diskuze ke článku

 • člen_0298 Člen fanklubu (neaktivní)
  10.05.2017, 21:31

  Á, čas nákupů je s neúprosnou pravidelností opět zde. Koupíme si (hubou) toho, toho a onoho; takového Bellerína už asi po patnácté. Co kdybychom tady, pro změnu, popřemýšleli nad dnešním tuzemským článkem "Září i po zlomenině nohy........"?
  A mohli bychom šíře podumat i o hierarchii tzv. nepotřebných: Valdés, Abidal, Alexis, nově teď Dani, příště třeba Iniesta? To si myslím, že by to stupidnější nebylo, co říkáte?

  • CulesWarkin Člen fanklubu
   10.05.2017, 21:54

   No to že Dani chtěl odejít sám ... Nikdo jo z tadyma nevyhazoval jak se všude píše.

  • MVD
   10.05.2017, 21:54

   Můžeš psát články i ty. Já i ostatní se snažíme, aby návštěvníci stránek měli, co číst. A zrovna tenhle přestup vypadá dost reálně. S Ajaxem jsou vztahy dobré a náhradu za Zrzka musíme přivést. Formou blogu si klidně udělej článek o potřebných a nepotřebných hráčích v Barce. Já si to osobně rád přečtu. Hejtit umí každý.

   • jindra
    10.05.2017, 22:10

    Taky si tyhle články rád přečtu. Nemám tolik času abych projížděl všechny možné stránky o fotbale obvzlášť když nejsou v češtině. Takže za tyhle články moc děkuju. smiley

    • MVD
     10.05.2017, 22:12

     Děkujeme za podporu.

   • Georgios
    11.05.2017, 00:11

    Vůbec na něho nereaguj a piš prosím dál, tahle forma kritiky ma pro mě nulový význam. Pokud ukaže, že to umí lépe, tak se nad jeho "chytráckými" komentáři rád zamyslím.

 • Snoop
  10.05.2017, 23:48

  Já se taky hlásím k těm co rádi přečtou tyto a články podobné. smiley Jen tak dál. Konečně se tady něco děje. smiley

 • clen_0548 Člen fanklubu
  11.05.2017, 07:46

  to že máme na manolase předkupní právo za 16mega byla taky určitě kachna že???

  • MVD
   11.05.2017, 08:34

   Ver tomu, ze tenhle mladik je hrac budoucnosti. Vyborny hrac. Po prvni sezone v Evrope je z nej hvezda.

   K Manolasovi. Je mozne, ze predkupni pravo bychom meli, kdyby Verma prestoupil k Vlkum natrvalo. Coz se nestane.

   • clen_0548 Člen fanklubu
    11.05.2017, 11:16

    někde se to právě psalo. ale nevěřím tomu.

    jinak kéž by přišel ten davinson, já jsem teda viděl fakt jen párkrát, ale mazec jako.
    a manolasovi je pořád jen 25, ten je taky hráč budoucnosti

 • felpod Tipér
  11.05.2017, 12:05

  Davinson Sánchez by byl fajn. A vedle něj Umtiti - a máme na pár let po starostech se základní stoperskou dvojicí. Navíc by se nám tím stopeři pěkně "vybrarvili"...
  smiley


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV