FC BARCELONA 6:1 SEVILLA FC

Barça přece jen postupuje! Už během první půlhodiny se kopaly dvě kontroverzní penalty, přičemž Sevilla tu svou kvůli skvělému Jasperu Cillessenovi nevyužila, a tak po přestávce domácí získali pohodlný náskok. Jenže pálili jednu šanci za druhou, jmenovitě hlavně Lionel Messi, a Arana mezitím dokázal snížit na 4:1. Nicméně závěrečné drama se nekonalo, neboť Jordi Alba připravil ještě dvě branky. Camp Nou navíc potěšilo gólové procitnutí Philippeho Coutinha.

Preview Preview
13' Coutinho (penalta)
31' Rakitič (A - Arthur)
53' Coutinho (A - Suárez)
54' Roberto (A - Messi)
89' Suárez (A - Alba)
90+2' Messi (A - Alba)
68' Arana (A - Banega)