CoolCamp

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Fanklub Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues vám přeje pohodové prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a co možná nejlepší vstup do nového roku.

Rok 2018 byl z pohledu FC Barcelony velice úspěšný. Barça si připsala již čtvrté vítězství v Copa del Rey v řadě a znovu vyhrála La Ligu, čímž získala prestižní domácí double.

V létě pak získala Španělský superpohár a jako bonus rozdrtila Real Madrid v podzimním El Clásicu vysoko 5:1.

Nyní se FC Barcelona nachází na prvním místě tabulky španělské ligy a také postoupila z prvního místa do osmifinále Ligy mistrů, kde se utká s francouzským Lyonem.

Z pohledu naší Penyi se jednalo o rok nezapomenutelných zážitků. Kromě tradičního Velkého letního srazu jsme se zúčastnili několika společných zájezdů do Barcelony (Atlético, Bilbao, Valencie, Sevilla a Villarreal) a dalších domácích zápasů (El Clásico, Gamper a znovu El Clásico). Co se týká venkovních zápasů, tam jsme postupně navštívili Londýn a Řím na jaře, a poté všechny venkovní podzimní zápasy - tedy znovu Londýn (tentokrát s Tottenhamem), Milano a nakonec Eindhoven.

Věřím, že rok 2019 bude z pohledu FC Barcelony i naší Penyi co možná nejúspěšnější a vyřídíme si „resty“, které máme v Lize mistrů.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

 

Visca el Barça i Visca la Nostra Penya!

 

Tomáš “Migueli“ Škurek

Prezident

Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues


Diskuze ke článku

 • Tomas397 Člen fanklubu
  23.12.2018, 14:20

  Diky a taky preji vsem Vesele Vanoce a stastny novy rok!!smileysmiley

 • alchepano
  23.12.2018, 16:54

  Jen vše dobré do nového roku, ať všichni dáme více gólů než obdržíme.

 • JoeCV Člen fanklubu (neaktivní)
  23.12.2018, 20:36

  Krásné a klidné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku 2019 a naší milované Barçe v novém roce jenom samé úspěchy a taky přeji prvenství v ChL smiley smiley Ať žije naše milovaná BARÇA a ať žije náš fanklub smiley

 • jindra
  24.12.2018, 12:42

  Taky přeju všem krásné vánoční svátky a bohatého ježíška. A taky klid a pohodu na štědrý večer. Jindra.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop