fcb-160x600.gif
fcb-160x600.gif
fcb-550x170.gif

Novinky

Kapitán Realu Madrid si myslí, že jeho spoluhráč z reprezentace by si minimálně jeden Zlatý míč zasloužil. "Kdyby se Andrés jmenoval Andresinho, měl by dva Zlaté míče," prohlásil po včerejší výhře nad Bayernem Mnichov.

El Clasico bude pískat sudí Alejandro Jose Hernandez Hernandez, který pískal i poslední střet Barcy s Realem v La lize. Tehdy vyloučil Sergio Ramose a Real si stěžoval, že měla být po Umtitiho zákroku na Ronalda pískána penalta.

Po odchodu Iniesty bude Barca na příští sezonu vybírat dva nové kapitány, Messi s Busquetsem nejspíš na svých pozicích zůstanou. Dalším kapitánem by mohl být Gerard Pique. Post čtvrtého kapitána obsadí nejspíš Ter Stegen nebo Suárez.

Andrés Iniesta během tohoto týdne pravděpodobně oznámí svůj odchod do Číny, španělská média však přišla s tím, že Pep Guardiola se jej snaží přesvědčit k přestupu do City. Pokud by neuspěl, dalším zájemcem je prý i Luis Enrique, tedy v případě, že by převzal londýnský Arsenal. 

Andres Iniesta je jediný hráč v historii, který byl zvolen Hráčem zápasu ve finále Mistrovství Evropy, finále Mistrovství světa a finále Ligy mistrů.

Archiv novinek
fcb-160x600.gif